Amica

Części do pralek Amica

Części zamienne do sprzętów firmy Amica - grzałki, pompy, moduły, programatory, fartuchy oraz inne. Kup w naszym sklepie oryginalne części do sprzętu AGD Amica. 

Na co czekasz? Masz aż 100 dni na zwrot!

Amica to wiodący producent pralek - polska marka, która od lat szturmem podbija serca użytkowników. Jak każde urządzenie i pralka Amica może się popsuć i może wymagać Twojej pomocy. W codziennej pracy to ona Tobie pomaga, daj jej więc szansę, wymień część i ciesz się sprawnym sprzętem jak dawniej!

Części zamienne do pralek Amica - łożyska, pompy, moduły/programatory, fartuchy, zbiorniki, dozowniki, elektrozawory, grzałki. Posiadamy obszerny katalog części zamiennych. Twoja pralka wysiadła? Szukasz części do swojej pralki? Znajdziesz ją u nas!

Mamy części do pralki Amica w świetnej cenie i z fachowym doradztwem, jeśli nie wiesz czy część będzie pasować do Twojej pralki lub masz problem ze znalezieniem części - zadzwoń do nas - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Aktywne filtry

Pompa odpływowa 1042212

247,54 zł

Wlot wody: 35mm, Wylot wody: 31mm, Producent / Marka: Leili, Filtr: tak, Moc: 35W, Typ napięcia: AC, Napięcie: 230V, Przyłącze elektryczne: Przód, Cechy szczególne: Z obudową

pasuje m.in. do urządzenia

WVAF6102S0UZD0W