Czarne charaktery

W większości gier staje się raczej po stronie sił dobra i porządku. Ale te muszą mieć z kim walczyć. Dlatego też bardzo ważną postacią w wielu grach jest przekonujący czarny charakter, zarysowany na tyle dobrze, by zmobilizować gracza do jego pokonania. Było wielu wartych zapamiętania przeciwników w grach w tym tekście zostaną przypomniani niektórzy z nich.
Kane, główny przeciwnik z gry Command and Conquer: Red Alert był szalonym psychopatą. Ale był także w swój sposób magnetyczny, potrafił w niesamowity sposób posługiwać się słowami. Zdecydowanie godnym pamięci przeciwnikiem był Sarevok z sagi Baldur’s Gate. Brat głównego bohatera pragnący niczego innego tylko jego śmierci, nie dał mu spokoju nawet na innym świecie, a potem…zostawał jego towarzyszem.
Bardzo specyficznym czarnym charakterem był Revan z pierwszej części Knights of the Old Republic. Przez większość gry słyszmy o nim najgorsze rzeczy, ścigamy jego ucznia. Po czym dowiadujemy się, że to my jesteśmy Revanem. Zdumiewająca i szokująca zmiana ról. Świetnie został przedstawiony Joker w serii gier o Batmanie. Czarujący psychopata, który lubi czasami dla rozrywki kogoś potorturować a później zabić. A to kilku z całego szeregu łotrów jakich spotyka się w śniecie gier.

Categories: Teksty

Comments are closed.

Bestpartner - anteny mikrofalowe - Anteny UMTS

Anteny UMTS: Kluczow

Anteny UMTS (Universal Mobile Telecommunications System) odgrywają niezwykle istotną rolę ...

Airmax Internet Opin

W dobie dynamicznego rozwoju technologii i coraz większego uzależnienia od ...

Odkrywając tajemnic

Miłość i seksualność to niezwykle piękne i złożone aspekty naszego ...

Airmax Internet Byst

W dzisiejszych czasach dostęp do niezawodnego i szybkiego Internetu jest ...

Szkolenie z ochr

Wprowadzenie Ochrona danych osobowych jest niezwykle istotnym zagadnieniem we współczesnym świecie ...